Başa Dön
Şubeler

KARDEŞLER BÜFE YATIRIM SÜRECİ

Franchise adayımız; işinin başında duran, genel işletme maliyetlerine hakim olabilen, personelle ve özellikle müşterilerimizle iyi iletişim kurabilecek, standartlarımızı takip edip gelişmesine destek verebilecek, dürüst satıcı ve iyi komşuluk ilkelerinden taviz vermeyen dinamik bir kişi olmalıdır.

BAŞVURU:
KARDEŞLER BÜFE’li olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın başvuruları alınır.

ÖN GÖRÜŞME VE DAVET:
Ekibimiz, bayi adaylarımızla ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve bayilik sistemimiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

Doğru lokasyon seçimi, mimari destekler, tahmini yatırım maliyetleri, menü ve personel yönetimine kadar aklınıza gelen / gelmeyen her konu ve sorularınızı da sizin için düşünüyor, önlem alıyor, karar veriyor ve uyguluyoruz.
Yılların verdiği tecrübe ile sizin her zaman yanınızda olacağız.

ÖN PROTOKOL VE LOKASYON:
Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun dükkâna birlikte karar verilir.

Dükkan seçiminde önceliğimiz; sabah, öğlen, akşam ve gece müşteri yoğunluğunun olması, merkezi bir noktada görünür bir tabelaya sahip, 50 ile 100 m2 ler arasında, bahçeli bir yer olmasıdır. Tutulacak dükkanda ruhsat sıkıntısı yaşamamak için işyeri uygunluk durumu belediye ile görüşülmeli, bacası olmalı veya baca olması için binadan izin alınmalıdır. Detaylar yüz yüze görüşmelerde sizinle paylaşılacaktır.

SÖZLEŞME:
Dükkan kiralanmasıyla birlikte, şirket kurulumu yapılır ve bayi adayımızdan bayilik sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmesi karşılıklı imzalanır.

MİMARİ PROJE:
Konseptimize uygun olarak mimari ekibimiz dükkanın projelendirilmesini, 3 boyutlu halini hazırlar, sunar ve inşaat başlar.

Her şubemizin standart ve eşit kalitede hizmet verebilmesi adına oluşturduğumuz kalite standartları, uzman mimarlık ekibi tarafından titizlikle uygulanır. Süreç boyunca ihtiyacınız olacak her bir mimari detay, uzman ekibimiz tarafından en iyi şekilde tasarlanarak, kaliteli malzemeler ile en uygun fiyatlara sunulur. İşletmede kullanılan makine parkı ürünlerimizi hızlı, doğru ve lezzetli bir şekilde çıkarmak için tasarlanmıştır.

PERSONEL ALIMI / EĞİTİMİ:
İnşaatın başlamasıyla birlikte, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

ŞUBE AÇILIŞI:
Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.
Tüm süreçler boyunca size her konuda destek sağlanır.

Merak edilen sorulara buradan ulaşabilirsiniz.